PACC

Do you have an idea for the Game? Want something to be added in the future? Share it here!
sabakatopies
Beginner

PACC

Post#1 » ndz sie 12, 2018 9:21 am

Witam,
Mam pomysł dotyczący pacca nie wiem czy to dobry pomysl...
Mianowicie przywrocic pacca z SHOPU na te X dni jak to bylo kiedyś za pkt. Nastepnie scroll of migration moglby zostac ale bylby dostepny tylko dla graczy ktorzy posiadaja pacca i tylko do uzytku dla nich zeby sie teleportowac pomiedzy wioskami, nie wiem czy dobrze to wyjasnilem moze mnie zrozumiecie i ewentualnie dodacie cos od siebie.
Pozdraiwam.

friendsie
Genin

Re: PACC

Post#2 » ndz sie 12, 2018 9:26 am

Dobry pomysł, bo mnie wkurwia to, że trzeba kupić tego scrolla i jest na 10 razy. Wjebac na 14 dni pacc boxa za 700 pkt, a scrolla będzie pełnił funkcję dodatkowej teleportacji między wioskami, a sam pacc jedynie Kumo - Konoha. Eluwa.

Etherslay
Genin

Post#3 » ndz sie 12, 2018 9:58 am

Zacznijmy od tego że PACC raczej powinien być darmowy, a Scroll mógłby wtedy służyć do TP między wioskami, moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, WoS i tak już jest Pay2Win, nie dodajmy kolejnego wydatku na pacca jak na poprzednich edycjach :)

Awatar użytkownika
andro
Chunin

Post#4 » ndz sie 12, 2018 10:03 am

Tibia sama w sobie jest pay2win.
Jestem za.
Pozdro pisze:
wt sie 14, 2018 10:04 pm
Przemo lubi konstruktywna krytykę wiec zostawiam temat ale bez wyzwisk prosze..

amadik007
Chunin

Post#5 » ndz sie 12, 2018 10:08 am

Ogólnie jak nie ma pacca to też się pojawiają bugi typu nie da sie kupić domka zrobić sagi + selle od 150 są dla ludzie z kontem premium

sabakatopies
Beginner

Post#6 » ndz sie 12, 2018 10:15 am

Etherslay pisze:
ndz sie 12, 2018 9:58 am
Zacznijmy od tego że PACC raczej powinien być darmowy, a Scroll mógłby wtedy służyć do TP między wioskami, moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, WoS i tak już jest Pay2Win, nie dodajmy kolejnego wydatku na pacca jak na poprzednich edycjach :)
Typie przeciez tak jest teraz... A Ja jak nie umiesz czytac dodalem swoj pomysł, wiec kto jest biedny niech nie gra xDDDD JOKE

877110

Post#7 » ndz sie 12, 2018 10:16 am

please make pacc free when pacc was free there were like 250 ppl playing server forget that scrolls of town migration

Etherslay
Genin

Post#8 » ndz sie 12, 2018 10:25 am

sabakatopies pisze:
ndz sie 12, 2018 10:15 am
Etherslay pisze:
Typie przeciez tak jest teraz... A Ja jak nie umiesz czytac dodalem swoj pomysł, wiec kto jest biedny niech nie gra xDDDD JOKE
Chodzi mi bardziej o to, że pomiędzy Kumo-Suna-Konoha powinno być bez scrolla, reszta tylko z scrollem.

sabakatopies
Beginner

Post#9 » ndz sie 12, 2018 10:36 am

Etherslay pisze:
ndz sie 12, 2018 10:25 am
sabakatopies pisze:
ndz sie 12, 2018 10:15 am
Etherslay pisze:
Chodzi mi bardziej o to, że pomiędzy Kumo-Suna-Konoha powinno być bez scrolla, reszta tylko z scrollem.
Ten scroll to jakas padaka nie wiem kto na to wpadł ale niech to zmienia lepiej. Przecież i tak na paca mozna z buta dojsc wiec nikt tutaj nie bedzie musial kupowac pacca jak go nie stac. elo

dorrey
Beginner

Post#10 » ndz sie 12, 2018 11:41 am

+ niech wroci normalny pacc za kurwa dyszke/pietnastaka na miesiac, a scrolle niech bedize dla faccow jako rare do zdobycia, fajnie by bylo jakby np byla szansa 0,01% na dropniecie scrolla z mobkow